DMY Uluslararası Yatırımlar’a ait

Grup Şirketleri

Elektronik üretim ve Ar-Ge’den savunma sanayisine pek çok alanda faaliyet gösteren grup şirketlerimizi inceleyin.

DMY Uluslararası Yatırımlar’a ait

Grup Şirketleri

Elektronik üretim ve Ar-Ge’den savunma sanayisine pek çok alanda faaliyet gösteren grup şirketlerimizi inceleyin.

Özdisan Elektronik Logo

Özdisan Elektronik A.Ş. 1980 yılında kurulmuştur . İlk zamanlar elektronik alanında redresör, regülatör, kesintisiz güç kaynakları üretimi yapan şirket , kısa bir süre sonra elektronik komponent ithalatı ve satışı yapmaya başlamıştır.

Özdisan Bursa

Özdisan Bursa, Özdisan Elektronik Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla 1997 yılından bugüne İNFORM & ÖZDİSAN ürünlerinin pazarlaması ile beraber 1999 yılından bu yana da aynı zamanda OTOMASYON ürünleri satmakta ve SAVİOR A.Ş.’nin otomasyon ürünlerinin satışında ve teknik hizmetlerinde de Bursa şubesi olarak faaliyetini devam ettirmektedir.

DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma logo

Elektrik, aydınlatma, otomasyon alanlarında faaliyet gösteren ve her biri kendi başına büyük marka değeri taşıyan Savior, Na-De ve Alga:

“DMY ELEKTRİK/OTOMASYON/AYDINLATMA SAN. VE TİC. A.Ş.”

çatısı altında birleşmiştir.

Alpke logo

2010 yılında, İstanbul’da kurulan ALPKE A.Ş. ; Bakır , Alüminyum iletken üretimi ve izolasyonu konularında hizmet vermektedir. Şirketimiz ticari faaliyetlerine Joint-Venture olarak başlamış, 2013 yılı başında şirketin tüm hisselerini devralarak konumunu güçlendirmiştir.

Somacis Türkiye logo

1972’de Castelfidardo, İtalya merkezli kurulan SOMACIS, 2018’de DMY Elektronik Yatırımlar ortaklığı ile Türkiye’ye pazarına giriş yapmıştır.

Assan Elektronik logo

1980 yılından bu yana, LED aydınlatma sektöründe, güvenli ve çevre dostu özel tasarımlarımız ile toptan, perakende ve proje bazlı çözümler sunmaktayız. Modern, elektronik dizgi hatlarımızla endüstrinin ve ülkemizin hizmetindeyiz.

DMY Elektronik logo

DMY Elektronik Enerji Petrol İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., inşaat, turizm ve gayrimenkul alanlarında yatırım, uygulama ve işletme amacına yönelik faaliyetlerde bulunmakta, ve bunun yanı sıra grup şirketlerine yönelik danışmanlık, hizmet ve ortak satın alma hizmetleri sunmaktadır.

DMY Enerji logo

DMY Elektronik Yatırımlar, yenilenebilir enerji alanında Güneş Enerjisi Santralleri kurulumları yaparak ülke ekonomisine değer ve fayda üretme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

DMY Denizcilik logo

Türkiye’nin en büyük Handysize gemi operatörü.

DMY Uluslararası Yatırımlar logo

DMY Uluslararası Teknolojik Yatırım A.Ş. yurtiçinde ve yurtdışında teknolojik ve elektronik iş sahalarında yatırımlarda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

EMS Elektronik logo

11 yıllık tecrübesiyle, 3000 m² kapalı alanda, teknolojisi yüksek üretim hatları ve ekipmanlar ile çeşitli sektörlerden firmalara elektronik kart ve ürün üretmekte ve müşterilerine yönelik AR-GE, üretime hazırlık, tam otomatik SMD dizgi ve manuel dizgi, test hizmetleri, montaj ve kutulama ve muhtelif servis ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Tescom logo

TEST A.Ş., 1980 yılından bu yana tescilli markası TESCOM Kesintisiz Güç Kaynaklarını, TSE ve CE standartlarına uygun olarak ISO9001, ISO14001 ve OHSAS:18001 kalite güvencesiyle 20ye yakın mühendis ve 220yi aşkın personelle üretmektedir

Yeni Yatırımlar

DMY Elektronik Yatırımlar , Türkiye ve Dünya’daki gelişme ve değişimleri yakından takip ederek, ilgi alanına giren konularda gelişime açık teknoloji firmalarına yatırım yapma alışkanlığını, girişimci bir yaklaşımla sürdürmeye devam edecektir.