DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma

DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma logo

Elektrik, aydınlatma, otomasyon alanlarında faaliyet gösteren ve her biri kendi başına büyük marka değeri taşıyan Savior, Na-De ve Alga:

“DMY ELEKTRİK/OTOMASYON/AYDINLATMA SAN. VE TİC. A.Ş.”

çatısı altında birleşmiştir.

Savior Otomasyon

Savior Kontrol Otomasyon Sistemleri Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Savior Kontrol ve Otomasyon

Savior Otomasyon, bina , güç santralleri, su tesisleri ve diğer endüstriyel alanlarda otomatik kontrol (PLC, HMI, güç kaynakları, sensörler, ethernet switchler, DCS, şalt vb.) , motor kontrol ( AC motor sürücüler, soft starter’lar) ve hareket kontrol (servo sistemler, hareket kontrol cihazları, redüktörler, vb.) ürünleri ve çözümleri sunan ve Vacon, Weintek (Easyview) , General Electric, Trio Motion, Fairford, Panasonic, Molex gibi uluslararası markaların Türkiye temsilciliğini yürüten otomasyon firmasıdır.

Savior Otomasyon, Savior Solar markasıyla güneş enerjisi ürün ve çözümleri, Savior Makina markasıyla ise gıda sektörüne yönelik renk ayıklama makinaları sunmaktadır.

www.savior.com.tr

Na-De Elektronik

Na-de Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Na-De Elektronik

Na-De 46 yılın üzerinde deneyime sahip, Türkiye’nin lider bina aydınlatma otomasyonu ve bina iletişim sistemleri üreticisi firmasıdır.

Firmamız 1970 yılında kurulmuş olup, 65 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Hareket sensörü ve sensörlü aydınlatma ürünlerinde dünyanın 3. büyük üretim tesisi bulunmaktadır. Bunların haricinde ise aydınlatma ürünleri, yangın algılama sistemleri ve görüntülü apartman diafon sistemleri ve ledli aydınlatma ürünlerinde toplam 1000’den fazla ürünün Tuzla’daki fabrikalarımızda üretmekteyiz.

Yeni fabrikamız ile birlikte 330 çalışanımız ile 1000 den fazla ürünü müşterilerimize sunmaktayız.

İki ayrı fabrikada

7.000 m² + 8.000 m² üretim alanı

60’dan fazla ülkeye ihracat

330 çalışanı

1000’e yakın ürün

+46 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi

www.na-de.com.tr

ALGA Mühendislik

Alga Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

ALGA Mühendislik

Alga Mühendislik, 1990 yılında kurulmuş ve bugüne kadar sektörün önde gelen Japon PANASONIC ve YUASA, İtalyan FIAMM,  Amerikan DISCOVER ve EXIDE,   Çin CGB markaları ile ve  kendi tescilli markası USB markalı aküler ile müşterilerin taleplerini karşılayarak, akü sektöründe lider konuma ulaşmıştır.

2.000 m² kapalı depolama alanı, tam donanımlı istifleme , yükleme ve nakliye araçları, tecrübeli personeli ve  geniş ürün yelpazesi ile Alga Mühendislik,  telekomünikasyon, solar, motosiklet, denizcilik , engelli aracı gibi farklı alanlara yönelik akü ihtiyacını karşılamaya yönelik geniş bir ürün gamı sunmakta ve sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.

www.algamuhendislik.com