ASSAN

Assan Elektronik İmalat Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Assan Elektronik logo

Assan Elektronik A.Ş., LED aydınlatma sektöründe Ar-Ge ve armatür üretim faaliyeti yapan, ayrıca, modern hatlarıyla kart dizgi hizmeti veren bir elektronik firmasıdır.

1980 yılında kurulan ve CREE ile OSRAM’ın onaylı resmi çözüm ortağı olan Assan Elektronik, hem yüksek üretim kapasitesi hem de müşteriye özel tasarım ve üretim yapabilecek esnek yapısıyla, sektörün LED teknolojisi konusunda öncü firmasıdır.

Assan Elektronik A.Ş. uzun yıllar, pek çok armatür üreticisine LED aydınlatma konusunda yan sanayi hizmeti sunmuş, 2013 yılında DMY Elektronik Yatırımlar Grubu bünyesine katıldıktan sonra, LED aydınlatma armatürü üretimine ağırlık vermiştir.

Bilgi birikimi ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine doğru LED, doğru ürün konusunda güven sunan Assan Elektronik A.Ş.’nin geniş ürün gamında yer alan bazı ürünler, bina, yol-cadde, zemin, peyzaj, dekoratif aydınlatma, duvar boyama (wallwasher), downlight tipi armatürler, spotlar, projektörler, lineer çubuklar, kontrol üniteleri, sürücüler, göstergeler olarak sıralanabilir.

GE OEM Bayii ve tedarikçisi olan ASSAN Elektronik, proje bazında aydınlatma çözümleri sunmakla birlikte, NYXX ve MARS POWER markalarıyla bayiler üzerinden de satış yapmaktadır.

Diğer yandan, sahip olduğu ileri teknoloji dizgi tesislerinde, kendi ürünleri için elektronik kart dizgi işlemlerini gerçekleştiren Assan Elektronik, aynı zamanda faaliyet alanlarında söz sahibi olan pek çok kuruluşa malzemeli ve/veya malzemesiz elektronik kart dizgi hizmeti vermektedir.

www.assanelektronik.com.tr