DMY’de

Hayat, İnsan
ve İnsan Kaynakları

Önce insana dayanan iş anlayışı ile DMY Uluslararası Yatırım’da hayat ve açık pozisyonlar hakkında bilgi alın.

DMY’de

Hayat, İnsan
ve İnsan Kaynakları

Önce insana dayanan iş anlayışı ile DMY Uluslararası Yatırım’da hayat ve açık pozisyonlar hakkında bilgi alın.

Bugün DMY Uluslararası Yatırımlar

11 sektörde 20’den fazla ana şirket ve onları oluşturan 55 alt şirket ve markalarımızla üretiyor ve değer katıyoruz.

2.500

Mutlu Çalışan

4

ARGE Merkezi

55

Grup Şirketi

11

Sektör

İnsan Kaynakları Politikamız

DMY Uluslararası Yatırımlar’ın insan kaynakları politikası, adil, şeffaf ve çalışanların söz hakkına saygı gösteren bir ortam yaratmayı hedefler. Şirket, her çalışanın potansiyelini ortaya çıkarması için fırsatlar sunarak, çalışanların DMY Uluslararası Yatırımlar’ın geleceğine değerli katkılar sağladıklarını hissetmelerini sağlar. Ayrıca, yüksek performanslı, gelişim odaklı, liderlik becerileri güçlü ve etkili çalışanlarla, tek bir DMY ruhu yansıtan bir şirket kültürü ve yüksek bağlılık seviyesi oluşturulur.

Bu amaçla, DMY Uluslararası Yatırımlar, global insan kaynakları trendlerine uygun, adil, şeffaf ve birbiriyle entegre olan uygulamalar benimser ve geliştirir. Şirket, en değerli yetenekleri çekmek, geliştirmek ve elde tutmak için insan kaynakları stratejilerini sürekli analiz eder ve şirketin hızla değişen ihtiyaçlarına uygun şekilde adapte olur.

DMY Uluslararası Yatırımlar, tercih edilen işveren olmak ve en iyi iş yeri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeyi amaçlar. Şirket, tüm birimlerle stratejik bir iş ortağı yaklaşımı benimser ve çalışanların ihtiyaçlarına odaklanarak, değer yaratan bir yönetim anlayışı benimser.

İş İlanları

Grup genelinde açık pozisyon bulunmamaktadır. Anlık gelişmeler için grup şirketlerinin LinkedIn ve Kariyer.Net profillerini ziyaret edebilirsiniz.