Yatırımlar ve
Risk Sermayesi

DMY Uluslararası Yatırımlar, büyüme aşamasında fon arayışında olan yerli markaların ihtiyaç duyduğu risk sermayesi yönetimini ve yatırımları odağına almıştır.

Yatırımlar ve
Risk Sermayesi

DMY Uluslararası Yatırımlar, büyüme aşamasında fon arayışında olan yerli markaların ihtiyaç duyduğu risk sermayesi yönetimini ve yatırımları odağına almıştır.

DMY Uluslararası Yatırımlar’ın
Sağladıkları

Grubumuz, sadece sermayesi ile değil, iç denetim, hukuk, muhasebe ve iş yönetimindeki bilgi ve birikimi ile yatırım yapmakta ve büyümekte olan şirketleri güçlendirmektedir.

  • İç Denetim
  • Hukuki Destek
  • Finansal Analiz ve Raporlama Desteği
  • İş Yönetimi Desteği

Önceliğimiz, sermaye ve bilgiye olan ihtiyaçtan ziyade paylaşmaya açık, şeffaf ve güvene dayalı ortaklık yapısıdır. Yatırım kriterlerimiz arasında öne çıkan bu noktanın, insana bakış açımız ile paralel olması bizi mutlu ediyor. Yatırım ilişkisinin temeli güven ve şeffaflık üzerine kurulunca her noktası saat gibi işleyen ve zayıflığa izin vermeyen bir yapı ortaya çıkıyor. Bugün gururla söyleyebilirim ki, bütün şirketlerimiz tamamen kanuna uygun ve etik bir şekilde çalışıyor. Üst düzey yöneticilerimize verilen ana dürtü; “Kimsenin bizleri sorgulayacağı yumuşak karın oluşturmayın”.

Suha Öker
Grup Koordinatörü

Elde ettiğimiz finansal verileri doğru ve tarafsız bir şekilde analiz ederek, DMY Grup Şirketleri için kritik öneme sahip olan mali kararları alabilmemize yardımcı oluyoruz. Bütçe süreci boyunca şirket içinde yapılan bütçelerin kontrolünü sağlayarak, yönetim kuruluna sunarak, onaylanan bütçeleri sistemimize aktarıyoruz ve yıl boyunca bütçe sapmalarını izliyoruz.

Aylık muhasebe kapanışları sırasında, tüm muhasebe kayıtlarının yasal mevzuata ve oluşturduğumuz sisteme uygun olduğundan emin olmak için gerekli kontrolleri gerçekleştiriyoruz.

Bununla birlikte, mali tablolara yansıyan tutarların doğruluğunu teyit etmek için çeşitli denetim süreçleri yürütüyoruz.

Belirli periyotlarda şirketlerin mali tablolarını detaylı bir şekilde analiz ederek hazırladığımız analiz raporlarını yönetim kurulu ile paylaşıyoruz. Bu raporlar, şirketlerin geçmiş yatırım performanslarının değerlendirilmesine yardımcı olmanın yanı sıra, geleceğe dair alınması gereken kararlara ilişkin önemli ipuçları da sağlıyor.

Yatırımlarımız ile Büyüyen Şirketler

Özdisan Elektronik Logo
DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma logo

Tüm şirketlerimizden

Yatırım Duyuruları

Grup şirketlerimizin ürünleri, başarıları ve duyurularının tamamını görmek için tıklayın. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek sürekli bilgi sahibi olabilirsiniz.