EPC

Yönetim Kurulu EPC Enerji ve Güç Dönüşüm Sistemleri

EPC

EPC, konusunda uzman ve yetkin altı kişilik bir ekibin bir araya gelmesi ile, anonim şirket çatısı altında kurulmuştur. Güç elektroniği ve endüstriyel elektronik konusunda faaliyet göstermektedir. Şirketin söylemi, ‘EN ESKİ, EN YENİ’dir. Bu söylem, sektörde eski ve deneyimli kişilerin ürettikleri ve pazarladıkları ürünlerde en yeni teknolojiyi uyguladığının simgesel bir ifadesidir.

Şirket, kesintisiz güç kaynakları, doğrultucular, eviriciler, statik frekans çeviriciler, gerilim regülatörleri (statik ve servo) ürünlerinin üretimi ile, tam bakımsız ve nikel kadmiyum aküler, telekom güç kaynakları, güneş panelleri, aktif ve pasif filtreler, ani gerilim bastırma üniteleri gibi birçok ürünün üretimini, satışını ve pazarlamasını yapmaktadır..

EPC, gücünü yüksek mühendislik kapasitesinden ve Ar-Ge çalışmalarındandan almaktadır. Şirketimizin kuruluş amacı gelişen teknolojileri takip ederek müşteri taleplerine uygun özel (tailor-made) ürünler üretmektir.

Şirketimiz ayrıca Telekom Güç Kaynakları konusunda (-48VDC sistemler) Power-One firması ile çözüm ortaklığı yapmakta ve dünya devi markalara sistem çözümü sağlamaktadır.

http://www.epcas.com.tr/